O mne

GreenManSom GreenMan a nepijem už 5 d… Počkať nie, toto je moja stránka. Som GreenMan a všetko čo na tejto stránke vidíte, od URL adresy až po koniec okna prehliadača patrí mne. Ako typ človeka ma radia k divným až úchylným, ale to nie je pravda… v skutočnosti je to oveľa horšie. Jeden z dôvodov prečo si to o mne ľudia myslia je že mám rád PC a trávim pri ňom trošku viac času ako ostatný, nie o veľa, takých 24 hodín denne je maximum. Taktiež mám rád anime, mangu a podobné veci s tým spojené ktoré moje okolie taktiež považuje za divné.

Čo sa PC týka tak sa venujem hlavne tvorbe webových stránok, najviac kódovej časti a o tej budem aj často(ako pre koho) písať na týchto stránkach. Hold PHP je jeden z mojich najlepších kamarátov. Taktiež tu raz začas napíšem aj niečo o tom mojom milovanom anime, ale aj iných seriáloch, keďže svoj život považujem za nezaujímavý a nudný, zabíjam čas tým že prežívam príbehy iných, často vymyslených, ľudí poprípade bytostí.

Taktiež som členom vývojárskeho tímu Lightning Soft kde pôsobím na pozícii grafika, nie že by som bol nejako extra dobrý ale niekto ten grafik byť musí. Preto sa tu raz začas zjaví aj nejaká grafika alebo rovno hra.

deviantART deviantART: GreenManSK
Skype Skype: GreenMan111
Twitter Twitter: GreenManSK
Steam: greenmansk
E-mail E-mail: lukas.kurcikzavináčgmail.com