Piatkový report #4

Preflákal som ďalší mesiac a je tu čas na ďalší piatkový report. Keďže som sa flákal kde sa dalo a aj nedalo, veľa tu toho nebude, ale dúfam, že vám spríjemním váš aktuálny deň, kedy toto čítate. A čo som to teda tento mesiac robil, keď som sa neflákal? Chytil som sa Nette, ale fakt len chytil. Hrať sa s ním poriadne začnem tento víkend. A našiel som si konečne úlohy, ktoré som chcel pôvodne programovať v C#, ale robím ich v PHP. Tak som si povedal, že keď už som v matematickej triede, naprogramujem nejaké tie výpočty. Pár dní ste si mohli na internete vyskúšať môj program na počítanie determinantov. Teraz už nefunguje, pretože pracujem na ďalších funkciách a jednom vylepšení, čo ma napadlo, keď som si ho prezeral. Nápoveda: „It needs more moe!“ Hotovo by  to malo byť čoskoro a potom vám sem o tom napíšem.

A čo anime? Začala jarná sezóna, takže to zobralo kus času na staršie kúsky a k tomu som si zopakoval Soul Eater (Konečne v japončine. Prečo som českou verziou zabil toľko času? :-(), takže som toho veľa nepozrel. Za zmienku stojí len film k Fullmetal Alchemist s názvom Hagane no Renkinjutsushi: Milos no Sei-Naru Hoshi. Tak ako celá séria FMA ma chytil a znova ma pripomenul, aký je svet nespravodlivý a aké je to nenávidieť kreslenú postavičku a chcieť z nej vymlátiť dušu. Ak ste boli týmto unesený aspoň z polovice ako ja, určite si to pozrite.

Viem, že som sľuboval napísať článok o zimnej sezóne, ale mojich myšlienok bolo toľko veľa, že som ich nedokázal spísať. Možno z jarnej niečo bude. 😀 Samozrejme som flákal aj Konatu ale niečo som napísal.
Vyberte figúrku k 10. výročiu Good Smile Company
Nielen cosplay okuliare Madoka Magica

A ešte sa vám pochválim obrázkom, ktorý som dostal od Mystanne. Vyhral som ju za lajk na starom zlom Facebooku. Ide o moju nádhernú postavu z Minecraftu. Tu je:

Toľko diamantov som v Minecrafte samozrejme nikdy nemal, ale obrázok je to pekný. Teraz idem plakať, že nie som na AnimeFeste a užívať si piatkové anime. Green!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.