Musím prestať sekať hlavy

Dnes by som sa vám rád pochválil mojimi prvými dielami na tablete. Viem je to blbé keďže mám tablet už takmer rok a pol, ale voľáko mi chýbal potrebný nástroj pre kreslenie. Ten som našiel minulý týždeň na Livesteame Mystann, volá sa Paint Tool SAI a ide mi to v ňom o 640% lepšie ako na normálny papier rukou.

To bolo menšie zhrnutie toho čo som písal v minulom článku, ale nechcel som aby mal tento len pár viet. Lenže pri kreslení som narazil na jeden problém. Neviem či je to tým že neviem nakresliť nič iné, tým že ma baví kresliť vlasy alebo degeneráciu z Postal 2, kde rád odsekávam hlavy. Proste stále kreslím len hlavy bez tváre. Sú zatiaľ len 3, na viac som sa nezmohol. Na tej modrovláske by som rád ešte trochu pracoval. Áno, pozeral som sa pri tom na obrázok Konaty. 😀 Nie som si istý, možno to budem ľutovať, ale chcel by som počuť váš názor. Nezabúdajte že sú to moje prvé 3 diela, pred týmto som nakreslil len toho panáčika z minulého článku.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.