Zaj*bať IC je málo

Včera bola streda a vy moji verný čitatelia(to som asi len ja sám) ste tu nevideli žiadny nový článok. Prečo? Pretože začalo blbnúť IC a kusy administrácii sa začali meniť a ničiť. Znovunahratie nepomáha a keby som nebol majster v práci s Green-PHP mini 1.9 Golden edition, nemohol by som sem pridať žiaden článok. Problém je v tom že určité súbory mení z mne neznámeho dôvodu. Pripadá mi to ako zmena kódovania, pretože zmeny sú systematické.

Ale to nie je jediný problém v poslednej dobe. Začínam sa dostávať zasa do obdobia kedy ma nič nebaví a najradšej by som len nevnímavo sedel alebo ležal. Nedarí sa mi urobiť poriadny vzhľad pre LS, pre WT2 mi grafika tiež veľmi nejde. A JávaSkript sa mi učiť tiež nechce.

Mám len šťastie že som si našiel na niekoľko hodín nový zabijak času. Rozhodol som sa že hraných seriálov mi zas stačí(117,3 hodín pri poslednom hranom), a tak som sa rozhodol pre ďalšie anime. V poslednej dobe keď chodím spať stíham okolo polnoci anime GHOST IN THE SHELL: SAC – 2nd GIG. A keďže po 11:00 som veľmi vnímavý a zaujme ma každá kravina začal som toto anime pozerať od začiatku v PC. Dielov má len 26 a jeden diel má len slabých 20 minút. Našťastie je to len jedna časť série. Podľa mojich zdrojov by mali byť 4 filmy a ďalší jeden seriál. Síce ich viem zohnať iba po japonsky s titulkami čiže ich nebudem môcť pozerať pri práci na PC, ale v tomto mojom období mám nato času dosť. 😀

Tak a na dnes je to zas všetko.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.