Vector, vector a trocha web

Dnes je to už celý týždeň odkedy som uploadol tieto stránky na internet. Napísal som že si dám na týždeň oddych od webov a webdesignu, ale už včera som to porušil. 😀 Začal som pracovať na Green-PHP mini 2.0 a jeho vzhľade. Ukážku sem ešte nedám lebo v PS to vždy vyzerá horšie. Samozrejme dúfam že sa moja rýchlosť čoskoro zvýši z 0 r/d(riadkov za deň) na aspoň 500 r/d. 😀

Ale teraz prejdem na hlavnú časť článku. Za prvé vyhral som prvú vektorovú súťaž na VCH. Vyhral som s hunterom z WoWka na tému fantasy. Môj výtvor:

Wow Hunter

Bohužiaľ zúčastnili sme sa len 3, ale aj tak som dostal 86% z 23 hlasov.

Ďalšia časť je že sa oživili práce na Warped Times 2. Niečo som nakreslil niečo zas vylepšil. A aby ste mali naj informácie o WT2 zo strany grafiky  práve vy, čo to tu čítate, ukážem vám jednu zmenu a pár kúskov grafiky. Tu sú: Nepriateľ s padákom, hory(nič moc, ale oproti prvej verzii o dosť lepšia zmena :-)), laboratórium Dr.Statika64. Viac grafiky nebude aspoň do traileru.

Tak na dnes je to zasa všetko, viac sa mi proste písať nechce. 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.