Samovražda

Áno je to tak ako píšem. Chystám sa spáchať pre počítačový svet samovraždu. Z posledných 121 dní som bol za PC 58,625 dní. Preto chcem overiť či som závislí alebo nemám len čo robiť. Podniknem pokus pri ktorom sa pokúsim nebyť za PC celý týždeň okrem prípadov keď bude treba niečo do školy(projekty, preklad, pravopis, hranie hier 😀 ).

Vydržať bez PC keď nieje v dosahu, ako napríklad na dovolenke, nemám problém. Ale čo ak bude PC hneď vedľa mňa? Ako poistku si dnes o polnoci odložím kábel od elektriky na PC (oba čo mám 🙂 ). Budem si ako zábavku písať denník a podla záznamov na konci zhodnotím každý deň a nakoniec to dám sem, alebo sem dám rovno celé záznamy. 🙂 Priemerne cez dni kedy je škola som za PC 9 hodín. Síce sa pritom aj učím ale to je najviac 45 minút keď je toho veľa. Preto sa chystám kompletne za ten čas navrhnúť jadro Green-PHP mini 2.0 a LS 4.0.

Ak to nezvládnem dám sem určite vedieť. Ináč sem napíšem až niekedy v pondelok 22.3.2010. Problém je v tom že sem nebudem mať ako dať v stredu príspevok. 🙁 Ale ja niečo vymyslím, prinajhoršom ho napíšem v stredu a pridám ho v pondelok. Zmením v MySQL dátum pridania a bude. 😀 Tak na dnes by to malo byť všetko.


Komentáre

 1. Aper Aper

  to nedáš 😀

  14 Mar 2010 o 19:24
 2. GreenMan GreenMan

  Tiež si myslím(aj mislím) ale každú blbosť treba skúsiť. 😀

  14 Mar 2010 o 19:28
 3. jackm jackm

  green dá všetko 😀

  14 Mar 2010 o 19:34