Koniec vraždám

Ako píšem v nadpise prestal som sa včera venovať vraždeniu. Po stovkách mŕtvych ľudí som sa dostal na samý koniec cesty. A ten koniec za to stál a nikdy by ma nenapadol. Ľudom čo túto cestu podstúpili tiež asi už došlo že hovorím o Assassin’s Creed 2. S hrou som začal v nedeľu o 16:00 a prešiel som ju včera poobede. Hru som dokopy hral viac ako 24 hodín, presné číslo sa mi teraz nechce pozerať. Viem že tú dobu som blog dosť flákal a tak isto aj jáva script, ale tá hra ma proste pohltila. Teraz sa snažím spamätať z toho že je už koniec.

Ale včera som neurobil iba to. Zbavoval som sa nepotrebných vecí a dôležité som si ukladal a našiel som 2 návrhy vzhľadov pre tento blog. Samozrejme že ich tu chcem ukázať aby to tu nebolo len aké krátke. Tak tu ich máte: vzhľad 1, vzhľad 2. Veľa toho nieje ale ostatné neboli veľmi na pozeranie. Tak a na dnes je to zasa všetko.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.